.

7pc/многу декорирање ТОРТА SCRAPER шлаг ФОНДАН ПЕЧЕЊЕ грапав SAWTOOTH

7pc/многу декорирање ТОРТА SCRAPER шлаг ФОНДАН ПЕЧЕЊЕ грапав SAWTOOTH

DEN 143.04

Износ
Това е достапна


7pc/многу декорирање ТОРТА SCRAPER шлаг ФОНДАН ПЕЧЕЊЕ грапав SAWTOOTH
Карактеристики :
* 100% сосема нов и висок квалитет
* Боја : Бела
* Големина : Како на сликата
* Материјал : Храна одделение силиконски
Пакетот вклучува :
* 1 х сет на 7 гребење

Повеќе информации

Тип:
Печење & Тесто Алатки
Бренд Име:
DIAMONDWORTH
Печење & Тесто Алатки Тип:
Печење & Тесто Spatulas
Број На Модел На:
CFXJCGD
Комплет Број:
6-8
Материјал:
Силикони
Функција:
Еко-Пријателски
сертификација:
LFGB,ОД FDA