.

Ruffler Машина за Шиење Presser Нога Собере СИТЕ Ниска месо тело Пејач Брат Babylock Husqvarna Викинг (Husky Серија) Евро-pro Janome

Ruffler Машина за Шиење Presser Нога Собере СИТЕ Ниска месо тело Пејач Брат Babylock Husqvarna Викинг (Husky

DEN 319.68

Износ
Това е достапна


Повеќе информации

Употреба:
Вез
Материјал:
Челик
Тип:
Алатка Поставува
Бренд Име:
TOWASUISEI