.

Девојки Перформанси облека девојки цвет градник врвот и чипка здолниште 2 парчиња стомак танц костим за девојки стомакот танцување покаже одговара S M L

Девојки Перформанси облека девојки цвет градник врвот и чипка здолниште 2 парчиња стомак танц костим за девојки

DEN 5712.00

Износ
Това е достапна


Девојки Перформанси чипка Материјал
S,M и L
еден инч=2.54 см
ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со продавачот.

Повеќе информации

Големина:
S, M, L
Танц Тип:
Стомакот Танцување
Материјал:
Ацетат,Spandex
Број На Модел На:
RT090
Бренд Име:
Танчерка е Виталност
Пол:
Девојки
боја:
црна,зелена,црвена,нане
Големина:
S,M,L
is_customized:
Yes