.

Добар квалитет Еластична силикони пети сепаратор mattoe корекција перница како прсти Orthotic подлога за заштита bunion помош

Добар квалитет Еластична силикони пети сепаратор mattoe корекција перница како прсти Orthotic подлога за заштита

273.60
DEN 180.00 -34 %

Износ
Това е достапна


Ве молиме да Пребарувате во нашата продавница!!!
НОВИ И СТАРИ КЛИЕНТИ!
Секој производ можете да го понудата, место со цел,по вашиот плаќаат за тоа!
Ние ќе го испрати на стоки и мејл
на Следење на број во 1-3working дена( На одмор ќе биде доцнење )!
Оваа цена за 1 парче(не 1 пар) !!!!!
2 парчиња=1pair!!!!
4pcs=2pairs!!!!
...............
спа терапија за прсти! Однесувајте се кон вашите нозе денес!
се водат gramped прсти!
ревитализирање на уморни нозе!
се чувствувате освежени!
една големина одговара на сите, за мажите и жените.
Различна количина и различни цена,ве молиме да ги проверите деталите!
Повеќе знаат Точно количеството и Точно информации за цената
ве молиме проверете на линкот :
Ние бесплатен превозот од Кина, Воздухот Пост (ако вкупната тежина помалку од 2kgs)!
Се Разбира,АКО има повеќе од 2kgs ние ќе бесплатен превозот со ЕМС/DHL и така натаму!
(Ве молиме да ги проверите деталите на стоката ,она што го гледате само она што ќе добиете,ве молиме понудата) !
Купувачот е одговорен за било кој данок или должност од страна на нивните земји.
Plz контактирајте со нас ако имате било какви Прашања!!!
Пад На Превозот!
1.Ќе се прикаже на сите наши слики за вашите клиенти слободно.
2.Ни ги испратите вашите клиент?s превозот адреса, кога се одржи вашата цел и кажете ни ја вашата точни барања (исто така го напишете вашиот клиент?s превозот адреса директно во вашата нарачка)
3.Тоа е лесно, брзо и врвот погодно за вашиот busines.
Го поздравуваме вашиот судењето цел и вашето мислење!
Ние ќе го задоволство како вашиот Кина пазарот?s купување агент!
Нашата продавница и канцеларија се и во Меѓународните Стокови Град -YIWU Кина!
Јас мислам дека вие знаете дека YIWU е Океанот на стока!
Ние ќе асистент вас и вашиот клиент во потрага за омилена продажба и стоки.
Се разбира понуди на вашата конкурентна цена,добар квалитет и добра услуга!

Повеќе информации

Тип На Објект:
Нога Нега Алатка
Тип:
Ортопедски Материјали
Големина:
one size
Број На Модел На:
YZJZFLQ1601
Материјал:
силиконска(eco-friendly)
Тип:
Прсти Прсти orthotics
Тежина:
approx15G
feature1:
издржливи/health
feature2:
функционална/еко-пријателски
Големина:
approx 3.5*2.3*1CM
Пакет:
НЕ PACK(opp вреќа pack)