.

30pcs/многу 5ml празни мини стакло се тркалаат на шише за етерични масла,refillable парфем контејнери со нерѓосувачки челик roller ball

30pcs/многу 5ml празни мини стакло се тркалаат на шише за етерични масла,refillable парфем контејнери со нерѓосувачки

DEN 719.52

Износ
Това е достапна

Спецификација : 1, Име : 5ml стакло се тркалаат на шише 2, Материјал : стакло +нерѓосувачки челик +пластична капа 3, Капацитет : 5ml 4, Користете : парфем, мирис, масла, други нега на кожата производи 5, боја : јасно сина, пурпурна зелена 6,големина : дијаметар : 16mm ; висина : 45mm ; вкупна висина : 57mm Истакна : Боја D( сино ) се unvailable. За нас : Среќен куќа продавница е специјализирана во производство и извоз на разни видови на стакло и пластични шишиња. Нашите стаклени шишиња се широко се користи во области на медицината, козметика, декоративни и складирање. Ние сме извозно-ориентирана компанија. 70% од нашите производи се извезуваат. Плаќање Ние прифаќаме ALIPAY , Paypal и Western Union тука. Речиси сите поголеми кредити можат да бидат прифатени од страна на aliexpress. Ако имате било какви прашања во врска со плаќањето, ве молиме да ги споделите со нас преку испраќање пораки Попуст е предвидено ако вашата нарачка многу од предметите. Ако само неколку цел многу, ве молиме љубезно цел dirrectly. Повратни информации Нашиот успех зависи од вашата поддржува. Ако сте задоволни со предмети кои сте ги добиле, ве молиме љубезно ни даде 5-Ѕвезди, благодарам многу! Ве молиме контактирајте со нас, прво ако не сте задоволни со предмети, ние ќе работиме надвор togather до проблемот е решен. Како да стигнат до нас? Од страна на центарот од Страна на trademanger Квалитет и Квантитет Гаранција Ако најдете било каков проблем во врска со квалитетот или quanitty, ве молиме ги споделите со нас, ние повторно ќе се испрати или наплата. Секако,пред тоа, треба да се обезбеди доказ.

Повеќе информации

боја:
A, B, C, E, F
Материјал:
R1, R2, Р3
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Број На Модел На:
SB-GV16R05-01
Големина:
16mm(D)*45mm(H)
Капацитет:
5 ML,5 кубика
Материјал:
Стакло
Тежина:
9g