.

50PCS YT933 Нитрилна O-Прстени Гумена Заптивка/Backup Прстен/Заедничкиот Прстен Нитрилна печат OD(21-30 мм)* Линија Дијаметар од 1,5 мм NBR

50PCS YT933 Нитрилна O-Прстени Гумена Заптивка/Backup Прстен/Заедничкиот Прстен Нитрилна печат OD(21-30 мм)*

83.52
DEN 79.00 -5 %

Износ
Това е достапна


Кредитна картичка, T/T банка, Moneybookers, дебитна картичка.
Ве молиме љубезно ве молиме да контактирате со нас на прво ако ther е никакви проблеми со својата цел пред отворањето на спорот.
Ако не сте добиле парцела во рамките на гаранција време,ве молам, ве молиме почекајте повеќе време.
Ние ги користиме глобалната Економија Превозот, па ние не обезбеди следење на броеви.И корисни коментари за други клиенти.Ние ќе се обиде да го реши проблемот до сте задоволни.
2 : Купувачи кои сакат да купат еден погрешен точка треба да контактирате со нас во времето, меѓутоа, ако погрешен точка ние испрати и треба ни да се поправи тоа,
Тогаш ќе треба да си ја дозволат сите трошоци (вклучува оригиналните транспорт, ракување со обвиненија и враќање товар, итн.Ви благодариме за вашето разбирање и поддршка.
Тоа може да се користи во 120 ℃ воздух медиум.
Објектот што го опишува : 5 ѕвезди
комуникација : 5 ѕвезди
Превозот Брзина : 5 ѕвезди.
Ние не плаќаат за царина обвинет од локалните обичаи.
4 : Други земји : 15-55 работни дена.)
3 : Unwished производ се враќа ќе се наплаќа 15% restocking надомест само ако предметот е ист како состојба како што ние ги испраќаат.Ние ќе го реши до тоа што секој клиент задоволни во разумен начин.
Ако не сте задоволни со нашата продавница., во автомобилската индустрија, авијација, нафта, за фотокопирање и сл станат неопходни во еластичен материјал.
1 : да ја прифатиме размена или да го замени во 14-30 дена за неисправни објект Или ако сте го добиле погрешен точка.
3 : Европа земјата : 15-55 работни дена.Вашиот парцела може да бидат одложени од страна на огромен парцели за пост,па тие процес полека отколку нормално.5 mm
ID= OD-(2*1.Како тоа не е многу стабилно превозот од Кина Пост Воздух Mail.Тоа ќе биде побрзо или побавно понекогаш.
Превозот начини :
Ние, главно, се користи Кина Пост Економија Воздух Mail да го произведеме вашиот парцела.
Замена/Exchange/Наплата :
Ве молиме проверете ги пакет и предмети внимателно по добивањето.
Недостатоците на сиромашните ниска температура отпор, озонската отпор е слаба, слаба изолација, малку ниско еластична.
Нитрилна печат
OD : 21-30 mm
Линија Дијаметар : 1.
Ако имате било какви прашања во врска со плаќањето,ве молиме да бидат слободни да контакт.
2 : Канада : 15-55 работни дена. Ве молиме да се разбере!
Цел ставен на викенд или одмор ќе бидат испратени надвор од понеделник или следниот работен ден.
Превозот :
Ние ќе брод од парцели во рок од 1-3 дневна по плаќање одобрени.
1 : во САД се : 10-39 работни дена.
Оди до мојата Продавница :
Плаќање :
Ние прифаќаме сите плаќање како што е подолу.
Ако тоа е надвор од акциите,ние треба малку време за да ја процес и ние ќе го напушти известување или пораки за тоа.Ве молиме да оставите позитивен фидбек.

Повеќе информации

боја:
21mm, 22mm, 23mm, 24mm, 25мм, 26mm, 27mm, 28mm, 29mm, 30мм
Бренд Име:
Pixiuonline
Обликот:
Прстен Заптивка
Материјал:
Гума
Standard or Nonstandard:
Стандард
Број На Модел На:
YT933