.

Tanger F машки plug да F машки plug прав агол со RG-316 Коаксијален АНТЕНСКИ Pigtail Скокач кабел 3feet 40inch 100cm RF Низок Губење кабел

Tanger F машки plug да F машки plug прав агол со RG-316 Коаксијален АНТЕНСКИ Pigtail Скокач кабел 3feet 40inch

249.60
DEN 237.00 -5 %

Износ
Това е достапна


* Ние само брод нарачки на вашиот Зачувам превозот адреса. ние ќе се потрудиме да се реши проблемот и да ви ги задоволи.
* Ние се обидуваме се потрудиме да ви обезбеди најдобра по услуга и да го реши секој проблем.
* Ако пакет е изгубен, ќе се ре-превозот објекти за вас, или враќање на сите на вашата исплата.
* Ви благодариме за вашиот разбере и поддршка. ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена по ставка примени.
* Вашата афирмација и cooperaiton ќе ни помогне да се подобри услугите во заедницата и растат.

Повеќе информации

Број На Модел На:
C149F316RL100
На едниот крај Конектор A:
F машки приклучок ( внатре завртка & центар машки pin)
На другиот крај Конектор Б:
F машки plug право агол ( внатре завртка & центар машки pin)
кабелот тип:
RG316 Pigtail Кабел
Должина на кабел:
40inch ( за 100cm )
Врска Заштита:
Црна Топлина се Топи Намали Цевка Versafit или еквивалент
Оперативен Фреквенција:
со Највисок Квалитет, >= 2.4 Ghz 3Ghz 5.8 Ghz, 8Ghz...
Земјата Регион на Производство:
Кина, Хонгконг Шенжен
Конектор Позлата:
Злато Позлатен Контакти, Вистински Тефлон Изолатор
Конектор Сол Спреј Тест:
>= 24 часа - 48 часа
Монтажа:
Машински Месинг Изградба Crimp Кабел Планината