.

220mm Задни Диск Сопирачки Роторот За ХОНДА VT250 FL 88-90 CBR400 RG 86 CBR400 RRJ NC23 92-93 NS400 85-87 VFR400 85-87 CBR600 87-90

220mm Задни Диск Сопирачки Роторот За ХОНДА VT250 FL 88-90 CBR400 RG 86 CBR400 RRJ NC23 92-93 NS400 85-87 VFR400

1583.52
DEN 1378.00 -13 %

Износ
Това е достапна

Спецификација : Секој производи ќе бидат проверени во многу добра состојба пред пакет.
Увозни Давачки, Даноци И Давачки Кои Не Се Вклучени Во Точка Цена, Тоа Значи Шпедиција Ќе Наплаќаат Овие Надоместоци Од Вас, Ако Сакате Да Добиете Предмети
Превозот Време Како Што Се Следниве :
Можеби Ќе Има Некои Задоцнување, Како И Превозот На Компанијата Или Царината, Ќе Сакате Да Контактирате Со Нас Ако Задоцнување, Но Не За Да Го Отворите Disputs Како Тоа Не Е Наша Грешка
Кога Ќе Одберете Да Ја Објавите Од Експрес, Понекогаш Ние Ќе Ја Објавите Курир Кој Сте Го Одбрале, Бидејќи Ќе Има Некои Проблем Со Царинење На Царинската, И Можеби И За Време На Испорака Не Е Најбрз. Не отворајте спор или остави негативни повратни информации лесно , ни веруваат и ни e-mail директно , сите прашања може да се решат.
Како нашите добри купувачот, ви посакувам може да ни даде позитивни повратни информации по добивање на нашите високо-квалитетни производи.
Купувачите можат да бараат целосна наплата вклучува превозот цена или да го промените производи за слободни, ако ние објавено погрешно производи, пропуштени пакет со шпедиција , лош квалитет или производи се скршени за време на превозот(потребна е јасна слики од производи и пакувања). Можеби Некои Разлика На Боја Како Светлина За Време На Снимањето. Одговара : VT 250 FL Spada/Castec 88-90
CBR 400 RG/RGYA (NC23) 86
CBR 400 RRJ/RRK (NC23 Три рака) 92-93
НС 400 RF/РГ 85-87
VFR 400 ZG/ZH/RG/RH-YA (NC21) 85-87
CBR 600 FH/FJ/FK/FL 87-90"
Не го Купите, Ако Не ги Потврди Можете Да Ги Користите, Само Прашајте Нè За Подетални Цртање за Да Проверите Дали Тие Се Фитинг
Вие Ќе Примите Објект Исто Како И Сликите. Т Т ,Запад Union ,Paypal, исто така, е прифатливо.
Не двоумете се да ни e-mail ако било какви прашања, ние ќе ви одговори во 12 часот. Ласерски сече од премиум Јапонски индукција закорави од не ' рѓосувачки челик потоа дијамант земјата за совршен финиш, овие дискови, не само што изгледаат одлично, но, исто така, нудат значително намалување на телесната тежина над стандард O.
Ве молиме контактирајте со нас преку e-mail во рок од 30 дена, ако треба да се вратиме. Ние секогаш имаат попуст или подарок за вториот купат клиенти кои ни даде позитивни повратни информации.
Состојба : 100% Сосема Нов, неискористениот Материјал : Челик Цената е за 1 парче диск сопирачки
ФУНКЦИЈА :
1.
Куповна цена ќе ви биде вратена но, превозот цена е не се враќа доколку купувачи купуваат производи во грешка ,купувачите треба да си ја дозволат враќање превозот цена .Овие дискови оптимизирање на сопирање перформансите на вашиот велосипед со доставување на поефикасно областа на подлога контакт во споредба со стандардот круг дискови и овозможувајќи поголема дисипација на топлина за да се спречи диск и подлога над-греење. Р eminder : ве Молам, проверете го тоа внимателно, да бидете сигурни дека тоа е костим за вашата.

Повеќе информации

Тип На Објект:
Сопирачките Дискови
Име На Модел:
G13130202
Објектот Должина:
22cm
Објектот Ширина:
22cm
Објектот Висина:
0.5cm
Објектот Тежина:
0.86kg
Објектот Дијаметар:
22cm
Материјал Тип:
Челик
Бренд Име:
CAKEN