.

Зимски мажите и жените е топло самоубиец капа згусне термички скијање на шапка возење шапка

Зимски мажите и жените е топло самоубиец капа згусне термички скијање на шапка возење шапка

DEN 1094.40

Износ
Това е достапна

S за обемот на главата за 56cm M за обемот на главата за 58cm L за обемот на главата за 60cm XL за обемот на главата за 62cm

Повеќе информации

Шапка Големина:
56CM, 58cm, 60cm, 62cm
Тип На Објект:
Самоубиец Капи
Одделот За Името:
Возрасни
Материјал:
Faux Крзно,Акрилик
Пол:
Унисекс
Шаблон Тип:
Шарени
Број На Модел На:
no
круна стил:
КУПОЛАТА
Големина:
s ( 54-56cm ), M ( 56-58cm ), L ( 58-60cm ), XL ( 60cm above )