.

Вистински Фото Beaded Луксузна венчаница бал Свадба Фустани 2017 Долги ракави Свадба Наметки Свадба Наметки Принцезата свадба

Вистински Фото Beaded Луксузна венчаница бал Свадба Фустани 2017 Долги ракави Свадба Наметки Свадба Наметки

15168.00
DEN 12134.00 -20 %

Износ
Това е достапна


Внимание Ве Молиме :
1. Понекогаш ќе има ДАНОК од вашиот царински. Тоа е поврзано со вашата земја на националната политика. Продавачот не може да се контролира. Ви благодариме за вашето разбирање.
2. Ако не ни кажете,ние ќе го направи вашиот фустан како стандард НАС големина како нашата големина на табелата.
Ако ви треба сопствени направени фустан, ве молиме да ни оставите порака да ни кажете вашиот точни мерења кога ќе го поставите цел : биста, половината, колковите, висина, пета висина, рамо до рамо, рака дупка, bicep, рака должина.
Ако не знаете како да се измери ве молиме контактирајте со нас слободно.
3. Било какви промени на големината/color/посебни барања не се прифатливи по ред поставени надминува 24 часа.
Ако ја надмине 24 часа, ве молиме испратете порака до нас за да проверите, доколку тоа се уште не може да се промени за големината, бојата или детали. Ве молиме исто така, се одложи за обработка на време на вашата нарачка.
Ако вашата цел да надмине 48 часа и ние да се почне да се облекува, ние само може да наплата 50% ако сакате да ја откаже нарачката.
4. Сите наши фустани се обичај прави, ние нема да ги прифатат врати фустанот ако нема проблеми со квалитетот.
Ако постојат проблеми со квалитетот, ве молиме имајте на ознаките на фустан(не се намали на ознаки) и контактирајте со нас. ние ќе се потрудиме да го реши проблемот за вас.
5. Цената е само за облека, не се вклучуваат било какви додатоци како што се ракавици, јакна, свадбен превез, petticoat. Ако сакате тоа, ве молиме контактирајте со нас за детали.
6. За некои фустани, кои без слика за задниот дел детали, на задната ќе биде во патент. Ако ви се допаѓа назад со Чипка-up или на друго место,ве молам кажете ни во времето.

Повеќе информации

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16W, 18W, 20W, 22W, 24W, 26W, 14W
Тип На Објект:
Свадба Фустани
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Воз:
Судот Воз
Вграден Градник:
Yes
Вистински Слики:
Yes
Назад Дизајн:
Ланче
Декорација:
Sequined,Beading,Кристал,Возбудува
Силуета:
Бал
Sleeve Стил:
Редовни
Бренд Име:
FANOVAIS
Деколте:
Лажичка
Свадба Фустан Ткаенина:
tulle
Број На Модел На:
R161219
is_customized:
Yes
Фустани Должина:
Кат Должина
Половината:
Природни
За Бремени Жени:
No
Земја:
boho свадба облечи
квалитет:
облека де mariage
свадба наметки:
vestido де noiva 2015
abito sposa росо:
abiti da sposa
евтини Свадба Фустани направени во кина:
хипи Свадба Облечи
vestidos де noivas:
vestidos де noivas
чипка свадба наметки:
невестата фустани
Слика Тип:
Вистински Слики
Повод:
Свадба