.

С&U Нови Пристигнување Сребрена Боја Популарни Тренди Модни Прилагодлива Големина Домот Бисер Хривнија за Жени

С&U Нови Пристигнување Сребрена Боја Популарни Тренди Модни Прилагодлива Големина Домот Бисер Хривнија за Жени

126.24
DEN 104.00 -18 %

Износ
Това е достапна


Повеќе информации

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Затворач Тип:
Скриени-безбедност-затворач
Бренд Име:
С&U
Метали Тип:
Цинк Легура
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Материјал:
Камен
Пол:
Жените
Број На Модел На:
B295
Обликотшема:
Животните
Поставување Тип:
Никој
Стил:
Чешка
Синџир Тип:
elatic
Должина:
elastic
Тежина:
19.0g
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Материјал:
Цинк Легура
Должина:
Elastic bracelet
SKU:
B295