.

Секси Жена Бања Со Тоалет Стакло Налепница Водоотпорен Винил Вратата Налепница 2WS0042

Секси Жена Бања Со Тоалет Стакло Налепница Водоотпорен Винил Вратата Налепница 2WS0042

138.72
DEN 83.00 -40 %

Износ
Това е достапна


-Ние веруваме дека може да произведе позитивно исход на секоја ситуација и ќе работат напорно за да заработите вашата пофалба.ние може да реконструкција или повторно да ја прати.тоа зависи од временските услови. DIY серија на производ изгледот големина е блиску, можете да играте неограничена креативност, слободен комбинација и уредување на облик и положба, може да се првите модели се сече со ножици, исечете време да се обрне внимание да не се сечат за да шема дизајн, по првиот принцип на изгледот, и да се создаде уникатен и креативен простор. ако не се внимателно налепници во прилог на погрешна позиција, може да се користат нож за парче ѕидот агол подигна надвор, повторно паста, нормално овој производ може да се користи постојано, така што нема да абење;
5.
Повратни информации :
Позитивна повратна информација е добредојдена.

Повеќе информации

Стил:
Модерна
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Бренд Име:
YOJA
Класификација:
За Ѕид,Мебел Налепници
Тема:
Портрет
Сценарија:
Стакло/Бања
Спецификација:
Single-piece Package
Број На Модел На:
2WS0042
Материјал:
Винил
боја:
Црна
Големина:
21.7*30CM
Налепница:
вратата налепница