.

LCL 90A CE390A CE 390A CE390A (1-во Пакет Black) Ласерски Компатибилен Тонер Кертриџ за HP LaserJetM4555MFP/M601/M601n/M602n/M602dn

LCL 90A CE390A CE 390A CE390A (1-во Пакет Black) Ласерски Компатибилен Тонер Кертриџ за HP LaserJetM4555MFP/M601/M601n/M602n/M602dn

DEN 1200.00

Износ
Това е достапна


Answer : ___________________________ NOTE :
Почитувани купувачи, ние сме во состојба да се испорача во следниве области : Обединување, Martinique, Guadeloupe, француска Гвајана, Mayotte, француска Полинезија, Нова Каледонија, Валис, Futuna, Canaria, Сеута, Мелила.
ФАБРИКАТА ПРОДАЖБА! БРЗО ЛОКАЛНИТЕ ПРЕВОЗОТ!
Опис :
100% СОСЕМА НОВ ВИСОК КВАЛИТЕТ ТОНЕР КЕРТРИЏ ЗАГАРАНТИРАНА
100% Задоволството Загарантирана
: ) Боја и Страница принос : Црна : 10000 страници при 5% Покриеност (Буква /А4)
: ) Вклучува : 1 Тонер Кертриџ (1-Pack)
: ) Лесно да се инсталира : Пакетот вклучува упатството за корисникот.
: ) 100% задоволство гаранција : 24 месеци гаранција и 36-месечно рок на траење.
: ) За употреба во следниве :
HP Laser Jet M4555 MFP/M601/M601n/M602n/M602dn/
M602x/M603/M603n/M603dn/M603xh
: ) Продавачот гаранција опис : целосна 24-месечен гарантен за 100% гаранција (контактирајте со нас!)
: ) 24-часовна поддршка за корисниците под никакви околности.

Повеќе информации

боја:
BK
Тип:
Тонер Кертриџ
Бренд Име:
lcl
Компатибилен Бренд:
HP
Број На Модел На:
90A CE390A
Компатибилен Бренд:
HP Laserjet
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Функција:
Компатибилен
Кертриџ за Статус:
Целосна
боја:
Црна