.

Новите 7 Бои Шминка Мат Кармини Усна Сјај Водоотпорен Долготрајни Убавина Бренд Усна Стап Нијанса на Молив Maquillage WD2

Новите 7 Бои Шминка Мат Кармини Усна Сјај Водоотпорен Долготрајни Убавина Бренд Усна Стап Нијанса на Молив

42.24
DEN 34.00 -20 %

Износ
Това е достапна


7 Бои Шминка Мат Кармин Усна Сјај Водоотпорен Долготрајни Усна Руж Усна Пенкало, Молив
100% сосема нов и Висок квалитет
Преносни големина, лесно да се носат.
Погоден за професионална употреба, Партија , кафуле, Паб, Бар или домашна употреба.
Специфики :
Тип : Кармин Усна Сјај Убавина Козметички
Боја На Располагање : #01/#03/#04/#05/#06/#07/#8
Прилики : Забава /Состанок/Одмор
Карактеристики : Долготрајни/Мат /Влогови
Пакет се Вклучени : 1 Pc Кармин
Answer : ___________________________ Note :
1.Поради осветлување ефект и компјутерски боја, вистинските бои може да биде малку поинаква од сликата .
2.Кармин лесно да се скршени во транзит. Иако ние совесно направи shockproof и мерки за заштита се уште не може да се избегне пречки и хаос падне. ако главата на паста, се скрши или да падне од базата, можете да опремен со усна четка или назад палубата продолжи да се користи директно. Ви благодариме!!

Повеќе информации

Тип:
Кармин
Корист:
Долготрајни
Бренд Име:
МИС РОУЗ
Количина:
1Piece
Состојка:
Кармин
Големина:
Full Size
НЕТО-WT.:
15g
Број На Модел На:
12