.

За Јамаха Патот Ѕвезда 1600 1700 XV1600A XV1700A 1999-2012 2013 14 Мото Делови Воздушен Колекции Доводната Цевка Скок Конус Филтер

За Јамаха Патот Ѕвезда 1600 1700 XV1600A XV1700A 1999-2012 2013 14 Мото Делови Воздушен Колекции Доводната

5712.00
DEN 5369.00 -6 %

Износ
Това е достапна


За Јамаха Патот Ѕвезда 1600 1700 XV1600 A XV1700 A 1999-2012 2013 14 Мото Делови Воздушен Колекции Доводната Цевка Скок Конус Филтер

Повеќе информации

Име На Модел:
За Јамаха Патот Ѕвезда 1600 1700 XV1600A XV1700A
Објектот Должина:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
0kg
Материјал Тип:
Палка Алуминиум
Тип На Објект:
Филтри За Воздух & Системи
Име:
Мотоцикл Делови Воздушен Колекции
мотоцикл делови:
Доводната Цевка Скок Конус Филтер
Fitment:
За Јамаха Патот Ѕвезда 1600 1700 XV1600A XV1700A