.

Бесплатен Превозот 1000 Поставува 2-1/4 58mm Pin Назад Метал Pinback Копчето Снабдување Значка Носителот Хоби DIY Создателот Материјали

Бесплатен Превозот 1000 Поставува 2-1/4 58mm Pin Назад Метал Pinback Копчето Снабдување Значка Носителот Хоби

9238.56
DEN 7853.00 -15 %

Износ
Това е достапна

Сите метални делови се обезбеди висок квалитет од други пластични еден.
6) Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
2) превозот во Светот (Освен некои далечни земји); Купувачот е одговорен за Далечински Област Доплата, било Царински давачки или Увоз даночни ако излезе.
Објектот се вклучени : 1000 примероци на 2-1/4"(58mm) Метал Pin Копчето Делови
1) За Германија клиенти , ако у сакате да брод од страна на Fed Ex или ТНТ , ве молиме кажете ни ја вашата EORI број .
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите. Оваа понуда е само за 1000 групи на празно копчето создателот резерви. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, пред да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство. Ви благодариме.
5) Услуга транзит време е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Се надеваме на вашето разбирање.
4) Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Можете да DIY вашите омилени модели со себе. Без тоа, царинската ќе се врати стоката во Кина . Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Нашите копчиња се само компатибилни со Кинески стандардно копче на одлуки.
3) Ние ќе рефундирање на вашите целосната исплата по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, откако купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Ако вашиот копче на одлуки се купи од други на оецд, ние нема да бидеме одговорни. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Ве молиме да се забележи. Нашата цел е задоволството на клиентите!
1) Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Без нив, ние можеме само со DHL, Хонг Конг пост или Кина Пост !
За руски клиенти , ве молиме кажете ни го вашето име и презиме (најмалку 3 зборовите) , вклучувајќи име, средно име и презиме, инаку руската Пост ќе не ослободува парцели и да се врати во Кина !
За Бразилската клиенти , ако сакате да брод од страна на Fed Ex, DHL, ТНТ, UPS-от, ве молиме да ми кажете вашиот даночен број ( CPF или CNPJ ).
2) Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и мора да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID. Транзит време може да се разликува одлагање, особено за време на сезона.

Повеќе информации

Тип:
значка на носителот
Број На Модел На:
58mm