.

Индискиот Гроздобер Накит Цвет Кристал Уво Клип На Обетки за Жените Со Црна Боја Камења Клип Обетки За Девојки

Индискиот Гроздобер Накит Цвет Кристал Уво Клип На Обетки за Жените Со Црна Боја Камења Клип Обетки За Девојки

199.20
DEN 120.00 -40 %

Износ
Това е достапна

Вашето задоволство постигнување на нашата цел. Ви посакувам имаат пријатно купување!
.
доколку ви се допаѓа нашата продавница, ве молиме кликнете тука за да додадете мојата продавница до вашите омилени , ако ви се допаѓа овој објект , ве молиме кликнете тука за да додадете желба листа.00 Да DHL/ EMS/Федекс/(слободни) 7-10 работни дена >=$180 Да, се разбира,можете да изберете метод што ви треба ! 3. ви благодарам многу!!
Испорака 1. Се врати Иако имаме голема доверба во квалитетот и цените на нашите производи, ние не може да гарантира било купувачот ќе биде 100% задоволни со нив. висината на надоместокот што се однесуваат на reback мејлинг треба да биде превземено од страна на себе си.
ЦЕЛ НА ИНФОРМАЦИИ 1. Фабрика Директни Продавница & Евтини Цена & Висок Квалитет И Брза Испорака 6. За нас, и Ние се Yiwu Yong Xia Накит Co. Да се обезбеди да се плати минимален данок, ние ќе изјави како "подароци" или "примероци" со ниска вредност.
ние секогаш се обидуваме се потрудиме да обезбедиме највисок квалитет на производот, sercice & пристапни цени за нашата почит клиенти. Ако сакате враќање на пари, бидејќи на објектот' дефект или некои други проблеми со квалитетот, ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дена откако ќе го добие. можете да не контактирате преку trademanger или не оставајќи ни порака на aliexpress или ни е-мејл.Трговија на големо Има Голем Попуст, Добредојде! 7. ние ќе го препрати или враќање на пари за вас.00 Да Posti Финска Економија(RU и од СТРАНА) 15-45 работни дена Да во Кина e Packet (САД) 10-25 работни дена >=$7. Ние бидете сигурни дека Поволните цени врз основа на висок квалитет,бидејќи ние сме на накит производство фабриката. 7 - - - - - - - Слободно Кина Пост Воздух И e Packet 4.Ние брод нашите предмети што е можно побрзо со ЕМС/DHL/Федекс или Кина Пост Mail,превозот зависи од вкупните трошоци како удар : Превозот Начин Delivey Време Ред вкупно Следење на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус 25-60 работни дена Да во Кина Кина Пост Регистрирани Воздух Mail 15-50 работни дена >=$7. Но, без разлика што, ние и ветуваме ние ќе се обидеме потрудиме да го реши секој проблем се случиле во текот на трансакцијата.Нашата цена не вклучува даноци, ДДВ, или други скриени трошоци. Кориснички Прифатливо
100% вистински опис,фотографирање во вид, со Висок квалитет. ако производите не се исти како desription или скршен во транзит. за мене, Чесноста секогаш ја покажеме нашата вредност . ако ви се задоволи со нашите производи, ве молиме да се даде нашиот производ сите 5 ѕвезди повратни информации и споделување на некоја слика на вашиот споделување може да им даде
други клиент голема помош и удобност, благодарение на вашиот љубезно. Цел > 120 ДОЛАРИ - - - - - - - Слободно Експрес Испорака на Услугата. Ако сте среќни со нас, ве молиме запомнете да ни остави позитивен фидбек (5 ѕвезди).

Повеќе информации

Earring Тип:
Клипот Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
Клипот Обетки
Стил:
Тренди
Материјал:
Смола
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Висок квалитет:
А+++
Е Прилагодена:
Yes
Повод:
подарок. свадба. партија. роденден
Уво клипови:
клипови обетки
моден жените обетки:
уво манжетната
Способност:
Висок квалитет ниска цена големи залихи брза испорака
Метали Тип:
Злато Позлатен