.

Продолжен стил 1620 PEX-al-PEX пролет, цевки пролет, цевки бендер, цевки виткање машина, Водоводни системи и алатки, 50cm должина

Продолжен стил 1620 PEX-al-PEX пролет, цевки пролет, цевки бендер, цевки виткање машина, Водоводни системи

408.00
DEN 388.00 -5 %

Износ
Това е достапна


на овој линк е 1620, тоа одговара на PEX-al-PEX цевка внатрешен дијаметар е 16mm
пролетта должина е 50cm

Повеќе информации

DIY Материјали:
Водовод
Материјал:
Челик
Оптоварување Тип:
продолжување
Употреба:
Индустриски
Стил:
Мавтаа