.

Dimon прилагодена брзина вратата хардвер со амортизерите колекции Америка стил лизгачки вратата хардвер СМ-SDU 7208 со мека на затворање

Dimon прилагодена брзина вратата хардвер со амортизерите колекции Америка стил лизгачки вратата хардвер СМ-SDU

DEN 2644.80

Износ
Това е достапна

Ние се сигурни да се биде вашиот најсоодветен партнер во Кина и било на една паричка ќе плати нас ќе вреди своите најдобри во нашата идна соработка. Ние се специјализираат во производство лизгачки штала вратата хардвер, нишалка врата, хардвер, туш хардвер, крошна хардвер, UPVC вратата и прозорецот хардвер, Алуминиум вратата и прозорецот хардвер, греење жица, и греење кабел итн.
Ве молиме имајте предвид дека ние само да се пополни вистинската вредност на објектите што цел од нашата продавница во фактура, не вклучува превозот на трошоците и другите надоместоци. Ние исто така нудиме професионална прецизност обработка услуга, со материјали кои се движат од нерѓосувачки челик, јаглероден челик, Алуминиум, цинк да месинг итн. Превозот цена не вклучува увозните давачки или други давачки. Пакет ќе се испрати во рок од 7 дена откако вашата уплата завршен.
Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја.
Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Испорака :
Бесплатен превозот само за некои земји во овој момент. Во меѓувреме ние поседува висок калибар техничари и менаџери, и секогаш се однесува себе за целата-поставување услуги како што се развој и дизајн, мувла одлуки, умре-кастинг, механичка обработка, полирање, статички спреј-пластика, позлата, итн.

Повеќе информации

боја:
железнички должина 1500mm, железнички должина 1830mm, железнички 2000mm должина, железнички должина 2438mm
Број На Модел На:
ДМ-SDU 7208 со мека на затворање
Вратата Материјал:
Цврсто Дрво
Вратата Тип:
полимер
Отворање Метод:
Притисни и Повлечете
Полнење Единица:
Сет
Главен Материјал:
Челик
Отворен Стил:
Лизгање
Лизгање Тип Врата:
Поделбата Врати
Позиција:
Внатрешни работи
Површина По Завршувањето:
Заврши
Тип:
Лизгачки Врати
товарот:
90 килограми
Дрво вратата дебелина:
35-40mm, 40-45mm
Материјал:
Јаглероден Челик
Површина:
боени
Лизгачки железнички должина:
1.5 м,1.83 m,2m,2.5 м, Индивидуализира
Лизгачки железнички дебелина:
6mm
Лизгачки железнички ширина:
40mm
боја:
Црна
време на испорака:
според цел количина
ОЕМ:
на располагање