.

shhworldsea 5/30/100sets 1.5 mm 3P автомобил штекер 284425-1 Plug палење серпентина палење конектор серпентина plug автомобил приклучок

shhworldsea 5/30/100sets 1.5 mm 3P автомобил штекер 284425-1 Plug палење серпентина палење конектор серпентина

628.80
DEN 560.00 -11 %

Износ
Това е достапна


5/30/100sets 1.5 mm 3 P автомобил штекер 284425-1 Plug палење серпентина палење конектор серпентина plug автомобил приклучок
пакување :
Answer : ___________________________ NOTE : pictue на пакетот е само за rerference ,количеството на една торба ќе биде зависи од acutal цел количина

Повеќе информации

Боја Име:
5set, 30set, 100set
Тип На Објект:
Кабли, Адаптери & Приклучоци
Од Моќ:
50W
Специјални Функции:
Висок квалитет
Материјал Тип:
Пластични
Бренд Име:
shhworldsea
Објектот Тежина:
0.25kg
Напон:
12V
Име На Модел:
3P
Објектот Големина:
284425-1