.

5PCS Краток USB 2.0 Машки да се Женски Продолжување Датум Адаптер Кабел за Кабелот

5PCS Краток USB 2.0 Машки да се Женски Продолжување Датум Адаптер Кабел за Кабелот

80.64
DEN 69.00 -14 %

Износ
Това е достапна


5 PCS Краток USB 2.0 Машки да се Женски Продолжување Датум Адаптер Кабел за Кабелот

Повеќе информации

Број На Модел На:
usb 2.0
Тип:
Продолжување На Кабелот
Примена:
Targi Електроника
is_customized:
Yes
Машки Крајот Тип:
-
Женски Крајот Тип:
-