.

Нови Гроздобер Лолита Рокабили Фустан Средновековни Фустани за Жени Принцеза бал ноќта на Вештерките Cosplay Костим Слугинката Костими 7 во 1

Нови Гроздобер Лолита Рокабили Фустан Средновековни Фустани за Жени Принцеза бал ноќта на Вештерките Cosplay

DEN 1919.52

Износ
Това е достапна


Нови Гроздобер Лолита Рокабили Фустан Средновековни Фустани за Жени Принцеза бал ноќта на Вештерките Cosplay Костим Слугинката Костими 7 во 1
Парцела вклучува : фустан+вратоврска+headwear+ракав маска+рака маска+чорапи+panier Големина Биста Половината Должина Рамо М 75 37 L 80 39 XL 85 42
Сите наши Lolilta Фустани се сопствени направени, за жал ние не прифаќаме Врати/Размена за не-квалитет/големина на проблемот. Прилагодување на времето 7-15 дена. Ако имате потреба од брзање цел, ве молиме контактирајте со сервисот.
Ако има било каков проблем со фустанот, ве молиме контактирајте со нас со 48 часа, ние ќе ви даде најдоброто решение. Со текот на времето покажува дека сте го прифати производ, нашата продавница повеќе нема да бидат прифатени.
Квалитетот проблем дефиниција
А,Постојат очигледни дупки во ткаенина,има obviouslystains не можат да се исчистат
Б,Лево и десно значајни асиметрија.
C,Скршени патент
D,А поставите големината не е завршена.
E,Ние не прифаќаме како причини за враќање/размена како "не ми се допаѓа бојата', 'боја разликата', 'не е убава како јас мисла', 'премногу големи', 'премногу мали", "не е удобен за носење'. Ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници пред да нарачате ако имате било какви прашања.
^_^ Ви посакуваме среќен шопинг.

Повеќе информации

Големина:
M, L, XL
Посебни Употреба:
Носии
Пол:
Жените
Тип:
Лолита Поставува
Sleeve Должина(cm):
Краток
Материјал:
Полиестер