.

2018 Алуминиум Бренд Дизајн Очила За Сонце Polarizerd Мажите Спорт Возачко Огледало Sunglases За Машки Oculos De Sol Masculino Wayfar 2140

2018 Алуминиум Бренд Дизајн Очила За Сонце Polarizerd Мажите Спорт Возачко Огледало Sunglases За Машки Oculos

DEN 527.52

Износ
Това е достапна


Повеќе информации

Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Оптички Леќи Атрибут:
Анти-Рефлективен,Огледало,Поларизирана,UV400
Пол:
Жените
Бренд Име:
бруно dunn
Леќа Висина:
44mm policed
Одделот За Името:
Возрасни
Леќа Ширина:
59mm mercedeed
Рамка Материјал:
Алуминиум
Стил:
Плоштад
Леќи Материјал:
Polaroid
Број На Модел На:
Стр 6560 porscheed
Лас gafas мода ray дизајн:
Оптички леќи Атрибут забрани бен ba bain
Огледало,Поларизирана,Анти-Рефлективен,UV400:
заштита
рамка:
црна,сребрена,кафеава,пиштол,цијан