.

Јужна Кореја Куче коса орнаменти Лак Бран работ менгеме клип бебе крпа вратоврска милениче додатоци куче hairpin 20pcs

Јужна Кореја Куче коса орнаменти Лак Бран работ менгеме клип бебе крпа вратоврска милениче додатоци куче hairpin

DEN 1439.52

Износ
Това е достапна


Големината на лак е околу 6*4.5 cm Hairpin должина е околу 4cm.

Повеќе информации

Големина:
6cm
Тип:
Мачки
Бренд Име:
CJHF
Материјал:
Други
Тип На Објект:
клипот
Косата Класификација:
работ менгеме
Боја Класификација:
Шампањ 1 црвено вино 1 Морнарица 1 розова 1 сребрена 1