.

H11/H8/H11 ДОВЕДОА Автомобил Светла за Полнење Светилки 80w 8000lm Кри T6 Чипови LED Конверзија Комплет 12-24V Замени за HalogenHID Светилки

H11/H8/H11 ДОВЕДОА Автомобил Светла за Полнење Светилки 80w 8000lm Кри T6 Чипови LED Конверзија Комплет 12-24V

2880.00
DEN 2304.00 -20 %

Износ
Това е достапна

Детали за 2 x 80 W 9000 LM H16 Светлина Светилка Комплет за во Автомобил CREELED Светлата Светилки Комплет Сребрени Опис на Производот

Повеќе информации

Тип На Објект:
Извори На Светло
Бренд Име:
yobuyyowin
Извор На Светлина:
LED
Wattage:
60W
Лер Зрак Тип:
место
Температура На Боја:
6000K
Автомобил Марка:
За Сите автомобили
Автомобил модел:
За Сите автомобили
Напон:
12V
Напон:
12-24V
Надворешни/Внатрешни Работи:
Надворешни Светла
Led Чип Производител:
Кри
За Автомобил Светилка:
Фарови