.

Бебе Девојка Цвет bowknot Свадба Партија Крштевка Gown Формална Церемонија Кавга Туту Фустан девојки Принцеза се облекуваат 5 Бои 1-8 години

Бебе Девојка Цвет bowknot Свадба Партија Крштевка Gown Формална Церемонија Кавга Туту Фустан девојки Принцеза

720.00
DEN 490.00 -32 %

Износ
Това е достапна


Производи Бебе Девојка Цвет bowknot Свадба Партија Крштевка Gown Формална Церемонија Кавга Туту Фустан девојки Принцеза се облекуваат 5 Бои 1-8 години Големини
80=9-12М 90=2 T 100=3 T 110=4 T 120=5 T 130=6 T 140=7-8 T ( 9 M-8 Yrs)
(Можете да изберете големината она што го сакате) Материјал (65% Памук +35% Полиестер) Боја 85-98% Сличен на слики , но таму ќе биде малку боја разлика поради различни монитори и светла Мека индекс : Мека Умерена Haro Superhard Дебелина, индекс : Тенок Умерена Дебелина, се Згусне Еластична индекс : Нема еластична Умерена Микро игра Супер еластичен Верзија на индекс : Тесни Тенок Умерена Лабава
Големина На Слика Должина На Градите Половината Рамо Возраст Висина 80 45 52 50 / / / 90 50 55 53 / / / 100 55 58 56 / / / 110 60 61 59 / / / 120 65 64 62 / / / 130 70 67 65 / / / 140 75 70 68 / / /
Топло прашува : /
1. Ние се "cm" како на пресметување на единицата.
2. Според бебе е вистински висина, ве молиме изберете (податоци), како што се рамо ширина, градите обем;
3. Производот верзија за големината, затоа што децата се изгради разлика од земја до земја, ве молиме разумен избор кога шопинг;
4. Податоците се за повикување само, 2-3 cm за грешка при мерење спектар големина.
=

Повеќе информации

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 4T, 5, 6, 7, 8
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Јака:
О Деколте
Вграден Градник:
No
Декорација:
Лак
Стил:
Симпатична
Силуета:
Бал
Sleeve Стил:
Редовни
Бренд Име:
SAMGAMI БЕБЕ
Материјал:
Полиестер,Памук
Фустани Должина:
Колено-Должина
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Шаблон Тип:
Флорални
Број На Модел На:
Се облекуваат
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Производот Категорија:
девојки фустан