.

На возилото мотоцикл Stator серпентина GY6-50cc GY6-60cc Магнетните серпентина Octupole DC серпентина Четири мозочен удар

На возилото мотоцикл Stator серпентина GY6-50cc GY6-60cc Магнетните серпентина Octupole DC серпентина Четири

DEN 744.00

Износ
Това е достапна


Повеќе информации

Тип На Објект:
мотор мотор
Објектот Висина:
3cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
АДС
Име На Модел:
GY6-50 GY6-60
Објектот Ширина:
8.8cm
Специјални Функции:
Производство На Електрична Енергија
Објектот Должина:
8.8cm
Објектот Тежина:
0.5kg
Материјал Тип:
Метал
Бренд Име:
FCD