.

T5 СТП Отвори Времето Ремени Појас 10m должина ширина 20mm

T5 СТП Отвори Времето Ремени Појас 10m должина ширина 20mm

DEN 1248.00

Износ
Това е достапна


Слики од T5 СТП Отвори Времето Појаси :
Воведувањето на времето Појас
Времето појаси
Забот Тип : T5
Должина : 10m
Ширина : 20mm
Материјал : PUwith челик јадрото
Облик : отворена
Пакување :
1.Според нашите Холандија клиент Ние продаваме мерењето појас со pack .
Еден пакет содржи :
1. Времето појаси :
Една ролна 20 T5 времето појас ,една ролна, 10m .
Ние, исто така може да се продаде времето pulleys и други времето ленти, според вашите потреби.
се продава од пакет или парче.
Ако сеуште имаш некој проблем , pls. се чувствуваат слободни да контакт.
Контакт : Trista Zhang
Нашите trademanager број, cn1000263857 или botoufortune
Начин на плаќање :
или Банкарски трансфер
СТП Отвори Времето Појас T5 со 10мм појас ширина САД$ 67.50 /многу
50 метри, / многу
T5 времето pulleys 21 заби и T5 времето појас 10мм ширина САД$ 99.00 /пакет
T5 СТП Отвори Времето Ремени Појас со 50 метри должина и 6mm ширина САД$ 51.03 /пакет
28 T5 времето pulleys и T5 отвори времето појас US$ 180.86 /пакет
T5 Најлон Пластични Времето Pulleys и Времето Ремени со 30мм понесе US$ 585.94 /пакет
T5 Алуминиум Времето Појас Макара Со 10 заб Двојно Прирабници и Центар US$ 12.89 /парче
T5 СТП Отвори Времето Појас ширина 30мм СТП со челик core US$ 39.80 /многу
10 метри / многу
340 T5 круг времето појас 15mm ширина 340mm должина 68 заби/гума со glassfibre US$ 14.03 /многу
5 парчиња / многу

Повеќе информации

Број На Модел На:
T5
Тип:
времето појас
Материјал:
PU
Standard or Nonstandard:
Стандард
боја:
Бела
Ширина:
20mm
Тип:
T5
Должина:
10m
Материјал:
СТП со челик јадрото
Обликот:
отворете појас
Одговара:
T5 времето појас pulleys
Место на Потекло:
Hebei, Кина (Копно)
is_customized:
Yes