.

Русија Месинг Позлатен Спомен Предизвик Монета Собирање Предмети Сувенир-Y102

Русија Месинг Позлатен Спомен Предизвик Монета Собирање Предмети Сувенир-Y102

61.92
DEN 56.00 -10 %

Износ
Това е достапна

100% сосема нов и висок квалитет на Материјалот : Цинк Легура руската дизајн, двете страни Сувенири уметност & колекционерски, бизнис подарок празник декорација подарок Ова е за една монета, слики претставуваат предниот и задниот Дијаметар : 39mm/1.54" (референца еден јуани монета дијаметар : 25мм) Дебелина : 3мм/0.12" Боја : Како на слики прикажани Количина : 1 Компјутер Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува :
1 x Комеморативна Монета (без мало пакет)

Повеќе информации

Стил:
Модерна
Тема:
Маскота
Бренд Име:
OOTDTY
Техника:
Кастинг
Година:
2000-Тековно
Материјал:
Метал
Регионален Функција:
Европа
Број На Модел На:
2S0577