.

Кафена и портокалова wristband 18mm вистинска кожа види рака за withings activite/челик/pop smart хривнија брзо ослободување

Кафена и портокалова wristband 18mm вистинска кожа види рака за withings activite/челик/pop smart хривнија

859.20
DEN 619.00 -28 %

Износ
Това е достапна

Опис :
- 100% сосема нов и висок квалитет.
- Погоден за подобрување и замена на вашиот часовник.
- Мулти-боја за избор.
- Вистинска кожа и нерѓосувачки челик тока.
- Голема пропустливост погодна за секојдневно носење.
Спецификација :
Големина на : 1.8 cm
- Материјал : Вистинска кожа и Нерѓосувачки Челик
- Должина на : 115mm+75mm
- Боја Избор : Кафена/Портокал
Пакетот вклучува :
- 1 x Вистинска Кожа види бенд

Повеќе информации

Бендот Боја:
Кафена, Кафена и бела, Портокалова, бела Портокал
Бендот Ширина:
Сребрена тока, се Зголеми злато тока, Злато тока
Тип На Објект:
Watchbands
Затворач Тип:
Нерѓосувачки Челик
Бендот Материјал Тип:
кожа
Состојба:
Нова без ознаки
Број На Модел На:
258-1623
Бренд Име:
UYOUNG
Бендот Должина:
19CM
Бендот Должина:
115+75mm
Бендот Ширина:
18mm
Бендот Дебелина:
4~2mm
Бендот Боја:
Браун/Портокал
За:
Withings Activite/Челик/Pop