.

Девојки Зима Цртан филм Платно Чевли Деца Повик за Задебелување на Лак Чевли Девојки Прекрасна Принцеза топло Патики Чевли Кадифен Студент Чевли

Девојки Зима Цртан филм Платно Чевли Деца Повик за Задебелување на Лак Чевли Девојки Прекрасна Принцеза топло

765.60
DEN 659.00 -14 %

Износ
Това е достапна


Девојки Зима Цртан филм Платно Чевли Деца Повик за Задебелување на Лак Чевли Девојки Прекрасна Принцеза топло Патики Чевли Кадифен Студент Чевли
Пол : Девојки
Боја : Сина, Темно Сина, Црвена
Материјал : Платно, Памук, Гума
Сезона : Зима
Важни Информации :
Ние не сме одговорни за било спор за НАС големина defference помеѓу чевли и големината на табелата.Ви благодариме за вашиот вид разбирање.
Топло прашува :
Ве молиме изберете за да одговараат на вашите големина и омилена боја! Контактирајте со нас во секое време, додека не сте сигурни!
Ве молиме да забележите дека големината погоре е внатрешна должина. И таму можеби 0-1cm грешка поради мерка со рака.

Повеќе информации

Чевли Големина:
1, 2, 2.5, 3, 3.5, 9.5, 10, 10.5, 11.5, 12, 12.5, 13, 13.5
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
секојдневен чевли
Функција:
Анти-Лизгава
Сезоната:
Зима
Outsole Материјал:
Гума
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Обвивка Материјал:
Кадифен
Возраст Опсег:
>14T
Шаблон Тип:
Polka Dot
Insole Материјал:
ЕВА
Затворање Тип:
Чипка-Up
Пол:
Девојки
Горниот Материјал:
Платно