.

BAYUXSHUO Гладијатор Високи Потпетици Жените Пумпи Genova Stiletto Сандала Booties Посочи Пети Strappy Чипка Пумпи Чевли Жена Чизми

BAYUXSHUO Гладијатор Високи Потпетици Жените Пумпи Genova Stiletto Сандала Booties Посочи Пети Strappy Чипка

1197.60
DEN 970.00 -19 %

Износ
Това е достапна


Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Нашите Чевли е Кинески големина .
Ве молиме изберете чевли големина според вашиот метри должина.
На пример :
ако ногата должина е 24cm, можете да изберете НИ големина 7 (= Кина големина 38 )
Потоа ќе добиете Кина големина 38 чевли.
Совети
Боја разлика може да биде предизвикана од различни монитори,светла и други фактори.Ве молиме да се разбере. Известувањето Обично,цел доаѓа без чевли кутија,само еден пар на чевли.Но, ако ви треба кутија,ве молиме контактирајте со нас да incerase цена.Чевлите кутија вредности US$5. Користат за транспорт
Купувачи И Бара Плаќање
Во моментов,што може да се плати со користење на Visa,Master Card,Western Union,Qiwi и банкарски трансфер.
По купување, вашата исплата ќе биде потврдена од страна на Aliexpress во рок од 24 часа Пратката 1.Испорака Метод : Alirxpress standrd превозот,Кина Пост Регистрирани Воздух Mail,e Packet,DHL,EMS
2. Нарачки ќе бидат испратени со 2-3 работни дена по добив вашата исплата, кои се означени како "подарок", или "пример" за e asy царинење.
Кога ќе го испрати предметот, ќе се ефективни, може да биде Следење на број ! 3.Dlivery Време.DHL обично трае 3-5 дена(не вклучувајќи ги празниците и викенд) б.EMS обично трае 6-10 работни дена(не вклучувајќи ги празниците и викенд) c.e Packet обично трае 10-15 работни дена(не вклучувајќи ги празниците и викенд) d.Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта 1)7-15 работни дена да Азија 2)10-30 работни дена да Запад Евра, Океанија и во Средината на Исток 3)30-45 работни дена да Јужна Americe и во Африка, Наплата и Враќање 1.Ако постои било каков проблем со цел,ве молиме контактирајте со нашата Служба за корисници прво.Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне. 2.Сите елементи мора да се врати во првобитната состојба,инаку ние ќе се одбие да се вратат. 3.Купувачот е одговорен за сите трошоци настануваат во процесот на враќање. Повратни информации 1.Ако сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме да ни остават сите 5 ѕвезди вклучувајќи Објект како што е Опишано. Комуникација и Превозот Брзина.
2.ако мислите дека ние може да се направи подобро,ве молиме контактирајте со нашата Служба за корисници прво.Ние ќе ви даде satisfing одговор.
Среќен шопинг! добар ден!

Повеќе информации

Чевли Големина:
4, 5, 6, 7, 8, 9
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Обвивка Материјал:
PU
Број На Модел На:
DF1SJ
Бренд Име:
BAYUXSHUO
Горниот Материјал:
Faux Велур
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Платформа Висина:
0-3cm
Пумпа Тип:
Гладијатор
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Insole Материјал:
PU
Повод:
Повик
Со Платформи:
Yes
is_handmade:
Yes
Пети Форма:
Посочи Пети
Outsole Материјал:
Гума
Затворање Тип:
Zip
Моден Елемент:
Крстот-врзани
Стил:
Рим
Сезоната:
Пролет/Есен
Пета:
12 cm