.

28cm Аниме Donquixote Doflamingo Акција Фигури ПВЦ Колекција Модел играчки за божиќ подарок бесплатен превозот

28cm Аниме Donquixote Doflamingo Акција Фигури ПВЦ Колекција Модел играчки за божиќ подарок бесплатен превозот

1247.52
DEN 898.00 -28 %

Износ
Това е достапна


Производ Висина : Околу 28cm
Стоковните материјал : ПВЦ
Состојба : 100% Нови
Совет Забелешка : Големината на Табелата За повикување само поради различни мерни методи, таму
1-2cm Отстапување / 1 INCH=2.54 СМ
С Е П
Како да се цел
Како да се плати
http : //help.aliexpress.com/pay_order.html
Достапните методи за плаќање
http : //help.aliexpress.com/categories_Payment.html

Повеќе информации

Пол:
Унисекс
Бренд Име:
LHLXFLYHIGH
Предупредување:
ве молиме не дозволувајте деца под 5 години да се игра
Возраст Опсег:
8-11 Години,> 8 години,12-15 Години,> 6 години,> 14 Години,5-7 Години,Grownups
Материјал:
ПВЦ
Тип На Објект:
Модел
Со Анимација Извор:
Јапонија
Војник Додатоци:
Војник Готовиот Производ
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Димензии:
28cm
Верзија Тип:
Првото Издание
Број На Модел На:
ToyS1835SS
Mfg Серија Број:
Модел
Тема:
Филм & TV
Далечинска Контрола:
No
Завршување Степен:
Готови Производи
Кукли Тип:
Модел
Стоковните Атрибут:
Периферни уреди
Големина:
28cm