.

Самовила Опашка тенка унисекс Грб дуксери и суичери жените Cosplay Костим девојки облека, женска облека Outwear Цртан филм Блузи

Самовила Опашка тенка унисекс Грб дуксери и суичери жените Cosplay Костим девојки облека, женска облека Outwear

1429.44
DEN 1086.00 -24 %

Износ
Това е достапна

Ние ќе се пресмета изразат превозот цена за вас. Ако исплатата не е достапна, вашата цел ќе биде автоматски затворена. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена по поставување на својата цел, или цел ќе биде неважечка или е откажана од страна на системот ве Молиме бидете сигурни дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт, адреса, пост код и телефонски број кога пополнување на вашиот купувачот информации.Овој слој е тенок,одговара за пролет или есен,тука е ист стил,дебел слој,одговара за зимски или есен, Објект спецификација - Самовила Опашка Sweatshirt pullover - Повод : Cosplay/Секојдневен Големина : M/L/XL/XXL Големина Детали : (единица : cm) Pls проверете подолу големина детали пред да изберете големина!!!
Големина(cm)
Биста
Рамо
Блузи Должина
Sleeve
М
110
50
66
60
L
112
52
68
62
XL
114
54
70
64
XXL
116
56
72
66
Враќање / Поврат : Сите стоки се проверуваат пред пратката, па ако не сте задоволни со купите, можете да разменувате предмети во една недела и ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дена од денот на приемот на вашата набавка. Ако имате било какви проблеми или прашања во однос на вашата трансакција ве молиме контактирајте со нас пред да замине било кој тип на повратни информации.
Плаќање : да ја прифатиме alipay тука. Ако не сте го зедов тоа во рамките на превозот време, ве молиме контактирајте со нас без двоумење. Руски клиенти мора да ни даде примачот име и презиме.
Испорака : Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Сите Пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве Молиме љубезно навредуваат вашиот е-мејл или жалба до нашиот менаџер. Мажите го направија дефекти не се гарантира, како што се скршени, рбет и така натаму.
Уживајте во Купување на Стоки во
. Ние ќе го провериме тоа за вас со пост канцеларија и обичаи.
Повратни информации : Ако не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни остават 5 ѕвезди повратни информации. Ако ви треба објектот итно, ве Молиме контактирајте со нас за изразат испорака. Ве молиме не го отвори спорот за нас, ние ќе ја преземе одговорноста за испраќање или наплата за било каква загуба на објектот. Бидејќи понекогаш тоа ќе биде одложен за сообраќај или лет метеж. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ . За било какви предмети, ве молиме испратете со trackable превозот методи,и да ни даде на следење на број. Експрес испорака трае околу 5-7 дена да пристигнат. Сите се врати ставки мора да биде во оригинална услови, вклучувајќи кутија и додатоци. Превозот на плаќање не се враќа, ве молиме да се биде одговорен за сите трошоци на враќање и reshipping. Ние ќе ви ја испратиме стоката во рок од 5-7 работни дена по уплатата е потврдено.

Повеќе информации

Големина:
M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Дуксери,Суичери
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Стил:
Повик
Бренд Име:
Симпатична Еднорог
Тип:
Pullovers
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Тежина:
500g
Облека Должина:
Редовни
Материјал:
Полиестер,Памук
Sleeve Стил:
Редовни
Маскирани:
Yes
Шаблон Тип:
Цртан филм
Број На Модел На:
качулка
Јака:
Пак надолу Јака