.

Природен Камен Ѓердан Жените Гроздобер Pendant Ѓердани Личност Ѓердан Јаже, Верига Ѓердан Накит За Подарок Collares Mujer

Природен Камен Ѓердан Жените Гроздобер Pendant Ѓердани Личност Ѓердан Јаже, Верига Ѓердан Накит За Подарок

65.28
DEN 39.00 -40 %

Износ
Това е достапна


Повеќе информации

Должина:
45cm
Бренд Име:
KUNIU
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Тренди
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Материјал:
Камен
Број На Модел На:
HZS007
Обликотшема:
Геометриски
Pendant Големина:
Нормално
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Жените
Стил:
Моден
Накит Тип:
Pendant Ѓердани
Is_Customized:
Yes