.

Вистински Фото Луксузни Монистра Исклучување на Рамо Долги Ракави, Сина, Сива Вечерни Фустани 2017 Tulle Формално Партија Облека де Соаре PD15

Вистински Фото Луксузни Монистра Исклучување на Рамо Долги Ракави, Сина, Сива Вечерни Фустани 2017 Tulle Формално

DEN 11292.96

Износ
Това е достапна


Внимание Ве Молиме :
1.Ако имате било какви сомнежи или треба било каква помош,ве молиме не двоумете се да контактирате со нас. Вие исто така може да испрати пораки до нас или разговор со нас онлајн.Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.
2.Било какви промени на големината/color/посебни reauests не се прифатливи по ред поставени надминува 24 часа.
3.Ако ја надмине 24 часа,големина,ве молиме испратете порака до нас за да проверите, доколку тоа се уште не може да се промени за големината,бојата или детали.
Ве молиме исто така, се одложи за обработка на време на вашата нарачка. Ако вашата цел да надмине 48 часа и ние да се почне да се облекува,ние само може да наплата 50% ако сакате да ја откаже нарачката.
4.Ако вашата големина е плус големина (16 W,18 W,20 W,22 W,24 W,26 W),ние може да ви треба наплаќаат повеќе $15-$30.
5.Цената е само за облека,не се вклучуваат било какви додатоци како што се ракавици,јакна,свадбен превез,petticoat. Ако сакате тоа,ве молиме контактирајте со нас за детали.
6.За некои фустани, кои без слика за задниот дел детали,ние ќе го направи тоа ланче или патент up според стил. Ако ви се допаѓа назад со Чипка-up или на друго место,ве молам кажете ни во времето.
7.Боја застапеност може да се разликува кај различни монитор. За некои фустани што е референца сликата,вистинскиот фустан ќе бидат малку различни, како на оригиналната слика. Тоа ќе биде околу 90% слична како на сликата.
8. Понекогаш ќе има ДАНОК од вашиот Царински. Тоа е поврзано со млади луѓе земја на националната политика. Продавачот не може да се контролира. Ви благодариме за вашето разбирање. 9.Ако не ни кажете,ние ќе го направи вашиот фустан како стандард НАС големина како нашата големина на табелата.
Ако ви треба сопствени направени фустан,ве молиме да ни оставите порака да ни кажете вашиот точни мерења кога ќе го поставите цел : Биста,Половината,Колковите,Вашата висина од врвот на главата до подот без чевли,вашиот пета висина,рамо до рамо,рака должина,Bicep,Armhole.
10.Сите наши фустани се обичај прави,ние не прифаќа враќање на фустан ако нема проблеми со квалитетот.
Ако постојат проблеми со квалитетот,ве молиме имајте на ознаките на фустан (не се намали на ознаки)и контактирајте со нас.ние ќе се потрудиме да го реши проблемот за вас.

Повеќе информации

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 14W, 16, 16W, 18W, 20W, 22W, 24W, 26W
Повод:
Формално Вечер
Тип На Објект:
Вечерните Фустани
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Sleeve Стил:
Исклучување на Рамо
Силуета:
А-Линија
Вграден Градник:
Yes
Вистински Слики:
Yes
Декорација:
Beading,Sequined,Чипка,Кристално
Воз:
Понесете Воз
Ткаенина Тип:
tulle
Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
PD15
is_customized:
Yes
Бренд Име:
Ruolai
Деколте:
Душо
Фустани Должина:
Кат Должина
Половината:
Природни
Име:
Секси Исклучување на Рамо Пром Фустани 2017
Објектот:
Вистински Фото Вечерни Фустани
Производ Стил:
Формално Партија Фустани
боја:
Како на Слика или на Сопствени Направени
Повод:
Свадба Партии,Матурска Партија,Дипломирањето Партија,Вечер Партија
Околија:
vestido де феста longo
Точка име :
А-Линија Tulle Пром Фустан
Големина:
Custom Made/Standard US size
Тип:
посебен повод фустани
објектот стил:
формално вечер фустани фустани