.

Црвена Мотоцикл LED Задни Опашка Кочница Светлина За 50 70 110 125cc ATV Quad Kart TaoTao Sunl Кинески Motorcbike Светлина

Црвена Мотоцикл LED Задни Опашка Кочница Светлина За 50 70 110 125cc ATV Quad Kart TaoTao Sunl Кинески Motorcbike

264.96
DEN 212.00 -20 %

Износ
Това е достапна


Состојба : нова
Напон : 12 V
LED количина : 18pcs
Светла Боја : Црвена
Инсталации : 3 жица приклучок
Црна жица : негативни
Браун жица : Опашка Светлина
Црвено жица : Кочница Светлина
Монтажа завртки центар до центар : 87.5 mm
Fitment :
Одговара за 50cc да 125cc Кинески atv настана quads и оди kart.
Одговара на речиси сите брендови од Кина. Како што За Tao Tao, За Buyang, За Kazuma , За Sunl, За ROKETA, итн.
Answer : ___________________________ Note :
1.Ве молиме мерка Мотоцикл рамка сопствени клип цевка 's спецификации пред наддавање, да добиете најмногу соодветни spec tensioner.
2.Ве молиме овозможи 0.5-1 инч разликата се должи на рачно мерење.(1 инч=2.54 см)
3.Бојата на реалните предмети може да малку поинаква од листата слики поради различни компјутерски екран, ви благодариме за вашето разбирање.
4.Нема Инструкции Се Вклучени.Професионалната Инсталација Е Препорачливо!
Пакет Се Вклучени :
1 x Опашка Кочница Светлина

Повеќе информации

Wattage:
5w
Бренд Име:
Mofaner
Тип На Објект:
Опашката Светлина Собрание
Напон:
12V
боја на светлина:
Црвена
Led количина:
18
ожичување:
3 жица