.

300мм Флексибилни Вратило Битови Продолжување Шрафцигер Вежба Малку Носителот Широк Агол Штекер Возачот Адаптер Хексадецимален Вежба Малку Носителот Конектор

300мм Флексибилни Вратило Битови Продолжување Шрафцигер Вежба Малку Носителот Широк Агол Штекер Возачот Адаптер

172.80
DEN 97.00 -44 %

Износ
Това е достапна

Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Ние само брод да се потврди цел адреси. Време На Испорака :
1.
Опис :
Издржливи,Трајни и лесен за користење
Шрафцигер добар асистент, авто поправка е потребно
Професионално се занимаваат со обичните шрафцигер не може да се постигне аглите и stenosis
Лесно да се реши поправка на автомобил на моторот stricture деинсталирање завртка
Може да биде поврзан со електрична вежба, полнење електрични вежба или рачен клуч,stricture, да достигне до нив не може да се дојде до свртување на завртката, орев
Ги собереш на дршката е важечки за сите електрични вежба и spanner, функционални главата е предвидено со заклучување и магнетни уред,
Обезбеди ракав нема да се откажат
Спецификација :
Материјал : Метал
Производ големина : Прибл. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.30*1*1cm
Производ Тежина : Околу. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА за вас.35 mm (1/4)
Конекција Хексагонални Штекер Главата Големина 6. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно).35 mm (1/4)
1 X Флексибилни Шрафцигер
1. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.95g
Карактеристики :
Должина од околу 300мм
Две секции од мека вратило Големина на :
Поврзување Хексагонални Хексадецимален се Справи со Дел Големината 6. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ОБЈЕКТИ СО
ИСТЕЧЕ ГАРАНЦИЈАТА.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
.

Повеќе информации

боја:
Сребро.
Пакет:
Под 5Pcs
Карактеристики:
Не се лизга,Мултифункционални
Број На Модел На:
12EB93
Тип:
прецизност шрафцигер
Со Рачка Или Не:
No
Магнетно:
No
Навој На Главата Големина:
Како што е прикажано
is_customized:
No
Материјал:
Легиран челик
Бренд Име:
alloet
Завртка Тип На Глава:
проширување шрафцигер
Материјал:
Метал
Големина:
Approx.30*1*1cm
Тежина:
Approx.95g