.

Резервоарот налепница налепницата Мотоцикл Резервоарот Влечење Подлога Страна Коленото Зафат Заштитник За ХОНДА CBR 1000RR cbr1000rr 2008 2009 2010 2011

Резервоарот налепница налепницата Мотоцикл Резервоарот Влечење Подлога Страна Коленото Зафат Заштитник За ХОНДА

DEN 834.72

Износ
Това е достапна


Функција : Резервни сјај 100% Нови Бои : црна Точка е лесно да се Инсталира без настава Материјал : Гума + 3 M Количина : 1 пар Fitment : за ХОНДА CBR 1000 RR cbr1000rr 2004 2005 2006 2007 Пакет се вклучени : еден пар answer : ___________________________ Note : - Ние сме обезбедување на големо, ако ви треба големо ве молиме контактирајте со нас за да добиете најновите цена. -Ве молиме да се осигурате ова делови погодни за вашиот мотор пред наддавање

Повеќе информации

Бренд Име:
LANQIAN
Објектот Должина:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
0kg
Материјал Тип:
Гума + 3M
Специјални Функции:
мотоцикл резервоарот влечење заштитна подлога
is_customized:
Yes
Тип На Објект:
Decals & Налепници
Специјални Функции:
резервоарот налепница
is_customized:
YES
Fitment:
ЗА ХОНДА CBR 1000RR cbr1000rr 2004 2005 2006 2007
Бои:
како на слика
Бесплатен превозот :
Yes
Материјал Тип:
Гума + 3M