.

За Gooseneck Чаша Носителот Лулка Автомобил Монтажа За Мобилен Телефон Прилагодливи Универзална 4 бои Z09 Капка брод

За Gooseneck Чаша Носителот Лулка Автомобил Монтажа За Мобилен Телефон Прилагодливи Универзална 4 бои Z09 Капка

451.68
DEN 375.00 -17 %

Износ
Това е достапна

Материјал : Пластични Боја : Црна/Сина/Црвена/Зелена Лесен за употреба Прилагодливи за прецизни angling Lockable пресврт заеднички Прилагодливи и се вклопува цврсто во купот на држач за автомобил, камион или SUV Прилагодливи да се одржи за сите видови на Таблет КОМПЈУТЕР, паметен телефон, GPS/PND & PSP уреди Стилски Купот на планината се поврзете со gooseneck на држачот за Монтирање на различни големина купот на носителите во вашето возило Флексибилен држач вратот со 360 степени вртливата топката главата заеднички Агол може да се прилагодливи за лесно прегледување Носителот има продолжен грб за пошироката длабочина и повеќе должина База проширува за да се вклопи во секое возило првенство држач; не вшмукување или лепило бара Едноставен дизајн, лесно да го инсталирате на Компатибилен со следниве листи : За HTC 10 За Letv телефон За Huawei P9 V8 За One Plus 2/3 За Леново Zuk Z1/Z2 Про За Google Nexus 5 X / 6 P За Google Пиксели/XL За Microsoft Lumia 950 / 950 XL За ASUS Z580 C таблета За Мото (Z/Z Сила) За Samsung Галакси S3 S6/Edge S7/Edge За Samsung Galaxy S4 S2 S3 mini На Samsung Галакси Забелешка 2 5 За Samsung Галакси Забелешка 4/Edge За Samsung Галакси A3 А5 A8 За Samsung Галакси Гранд/Премиер/Core За Samsung Галакси J2 J3 J5 J7 За HTC One M7 М8 М9 Желба E9 A9 За LG Nexus 4 5 G2 G3 G4 за полнење За Motorola Мото G3 / X3 За Huawei Колега 2 7 Чест 6/Плус 7 За Huawei P6 P7 P8 P8lite За Huawei Чест X1/X2/4 C/4 X За Xiaomi 2 3 4 Забелешка Red Mi 1/2 За Oppo R7/Плус Р3 R1 За i Phone 4/5/6/7 плус Одговара чаша носителот дијаметар : 8см-12.8 cm Врат Должина од купот на планината да се заеднички : 5.5 инчен Видиме носителот ширина : 3.5 6 инчи Количина : 1 Компјутер Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! 1x Чаша Носителот

Повеќе информации

полнач:
No
Компатибилен Бренд:
Универзална
Број На Модел На:
zhuanchanpinsiquanjia
Има Звучник:
No
Бренд Име:
JINSHENGDA