.

5 Парчиња Ѕид Уметност Утро Сонце HD Слика Дома Декорација Платно Печатење на Зелено Дрво Пасишта Сценографијата Слики

5 Парчиња Ѕид Уметност Утро Сонце HD Слика Дома Декорација Платно Печатење на Зелено Дрво Пасишта Сценографијата

1007.52
DEN 554.00 -45 %

Износ
Това е достапна

Ние сме секогаш спремни да работат работи надвор.Тоа е прекрасен подарок за вашите наставници,вашиот соучениците, пријателите,вашето семејство,итн.
започнете
крај На Драги Купувачот 1 Шема и боја : Како на сликата покажува 2 Материјал : Платно 3 Услов : Нови 4 место на потекло : Кина 5 Квалитетот : "Врвен Квалитет" Платно печатење на слика(Не рачно изработени сликарство) 6 Тоа е совршена слика драстично ќе красат вашиот дом,канцеларија, хотел,градинарски и така натаму. Ако купени ставката што сте ја примиле е дефектен, ве молиме контактирајте со нас ПОБРЗО, ние ќе го решат тоа.
П : Колку чини да брод на мојата земја?
A : Пакет помалку од 2 Kg ќе биде испорачуван Кина Пост Воздухопловната која е бесплатна испорака до 26 земји како следниве : сад; Обединето Кралство; Австралија; Бразил; Канада; Италија; Турција; Шпанија; Малезија; Франција; Русија; Шведска; Нов Зеланд; Норвешка; Швајцарија; Јапонија; Тајланд; Ирска; Израел; Белгија; Полска; Јужна Кореја; Австрија; Германија; Данска; Сингапур. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ако треба да го промените вашиот превозот адреса, ве молиме мора да ни остави порака со плаќање.Ако не го добиете објект откако ќе плаќа 20 дена,ве молиме контактирајте со нас; ние ќе се потрудиме да се реши тоа !
3. пакет : 1 Set*платно печатење на слика(Вклучува 5 панел на слика,Но нема мат, не внатре во рамката, не надвор рамка)
Драги Мои Пријател
ВЕ МОЛИМЕ ПОГЛЕДНЕТЕ ГО НАПОМЕНА ПРЕД ДА КОНКУРИРААТ И ДА ЈА ПЛАТИ
1.
Плаќање :
redit Картичка ,запад унија,банкарски трансфер,зачувам?сите достапни.
2 Сите наши производи се проверува и пакувани во добра состојба пред пратката.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА :
П : Како можам да се плати за мојата купување?
A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : cridet картичка; moneybooker;Т/T;western union.
П : дали постои следење на Број за мојот објект?
A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт. 2 за Да се задржи надолу превозот цена и да се избегне рамка оштетени на превозот,ова платно печатење на слика е без внатре и надвор рамка,но оваа големина е обично photoframe големина и може да се добие вистинската големина на рамка лесно.Негативни повратни информации не реши ништо. Ние ќе брод на адресата која ја остави на Alibaba кога ќе нареди, ве молиме потврдете го вашиот превозот адреса на Alibaba е точно кога ќе се плати.
Политика На Враќање :
Ние нудиме целосна наплата доколку објектите не е ист како шоу на слики, но тие мора да бидат во добра состојба не се користи. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
П : Дали овој производ доаѓаат со мало пакет?
A : имаме прогласи пакување детали за опис на секој производ, ве молиме проверете тоа, ви благодариме!
повратни информации
1 : ние зависи од нашите задоволството на клиентите да successd , затоа , вашата повратна информација е од исклучително значење за нас
2 : ако не сте задоволни со нашата предмети, ве молиме оставете ни активни повратни информации
3 : контактирајте со нас пред да замине никакви негативни на неутрален повратни информации, ние ќе работиме со вас да slove никакви проблеми
.

Повеќе информации

Големина (Инчен):
10x15 10x20 10x25CM, 20x30 20x40 20x50CM, 30x40 30x60 30x80CM, 40x60 40x80 40x100CM
Стил:
Модерна
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Материјал:
Платно
Тип:
Платно Printings
Предмети:
Уште живот
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Техника:
Спреј Сликарство
Поддршка База:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Рамка:
No
Форма:
Мулти-слика Комбинација
Обликот:
Нередовните