.

3V АА Батерија 5V USB 12V Автомобил Пура Полесни Звук Активирање на Инверторот Адаптер Вози Додаток За ЕЛ Жица

3V АА Батерија 5V USB 12V Автомобил Пура Полесни Звук Активирање на Инверторот Адаптер Вози Додаток За ЕЛ Жица

DEN 120.00

Износ
Това е достапна


3 V-2*АА Батерија Инвертор
5 V-USB Инвертер
12 V-Автомобил Пура Полесни Инвертер
12 V - Инвертер
12 V-8*АА Батерија Инвертор
12 V-Автомобил Пура Полесни Звук Активирање Инвертер
Плаќање
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија,TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата зачувам . 2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
Shippmet
1. Во светот превозот. (Освен некои земји и APO/FPO) 2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. 3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата мора да одговара на вашиот Превозот адреса. 4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. 5. Услуга транзит време е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. 6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите! 7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Враќање или надоместок 1.Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена. Нема исклучоци! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. 2. Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и мора да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање. 3. Ние ќе рефундирање на вашите целосна победа понудата износ, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, по двете купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. или, можете да изберете да имате замена. 4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Повратни информации го одржуваме високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, пред да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив! Ви благодариме!

Повеќе информации

Стил:
Новина
Е Батерии Се Потребни:
No
Тело Материјал:
ABS
Е Светилки Вклучени:
No
Гаранција:
1 година
Употреба:
празник
сертификација:
CCC,CE
Е Батерии Вклучени:
No
Извор На Енергија:
DC
Број На Модел На:
АА Батерија/USB/Автомобил Пура Полесни/
Бренд Име:
YJHSMT
Тип На Батерија:
AA
Напон:
3-12V
Извор На Светлина:
NO