.

Lychee 1pc Пластични Втиснување Папка За Бележник DIY Албум Картичка Алатка Пластични Образец Дома Ѕид Декорација

Lychee 1pc Пластични Втиснување Папка За Бележник DIY Албум Картичка Алатка Пластични Образец Дома Ѕид Декорација

109.92
DEN 102.00 -7 %

Износ
Това е достапна

Напомена : 1.Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики. 2.Ве молиме овозможи 1-3cm разлики поради прирачник за мерење. 3.Ви благодариме за вашиот љубезно разбирање.

Повеќе информации

Употреба:
Декорација
Број На Модел На:
-
Бренд Име:
Lychee
Тип:
Стандард Печат
Материјал:
Пластични