.

Плус големина 6XL Зимски панталони Жена Faux Кожени Панталони Сомот висока половината се Згусне Секојдневен Legging Слаби Молив Панталони за работа

Плус големина 6XL Зимски панталони Жена Faux Кожени Панталони Сомот висока половината се Згусне Секојдневен

1440.00
DEN 936.00 -35 %

Износ
Това е достапна


ГОЛЕМИНА на Половината Колковите Бедрото Должина S 60 78 - 94 M 62 80 - 94.5 L 65 83 - 95 XL 68 86 - 95.5 XXL 71 89 - 96 XXXL 74 92 - 96.5 4 XL 77 95 - 97 5 XL 80 98 - 97.5 6 XL 83 101 - 98

Повеќе информации

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
Пол:
Жените
Број На Модел На:
KKDMJ8006#
Затворање Тип:
Патент Летаат
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Повик
Пред Стил:
Станот
Половината Тип:
Висок
Одговара Тип:
Слаби
Должина:
Full Length
Бренд Име:
guoran
Панталона Стил:
Молив Панталони
Декорација:
Никој
Ткаенина Тип:
PU
Материјал:
Faux Кожа