.

245mm Задни Диск Сопирачки Роторот За ЈАМАХА XJ6-N Диверзија 600 09-13 XJ6-F 10-13 XJ6-S 09-13 XJ6-СП 2013

245mm Задни Диск Сопирачки Роторот За ЈАМАХА XJ6-N Диверзија 600 09-13 XJ6-F 10-13 XJ6-S 09-13 XJ6-СП 2013

2303.52
DEN 2004.00 -13 %

Износ
Това е достапна

Овие дискови оптимизирање на сопирање перформансите на вашиот велосипед со доставување на поефикасно областа на подлога контакт во споредба со стандардот круг дискови и овозможувајќи поголема дисипација на топлина за да се спречи диск и подлога над-греење.
Куповна цена ќе ви биде вратена но, превозот цена е не се враќа доколку купувачи купуваат производи во грешка ,купувачите треба да си ја дозволат враќање превозот цена . Ласерски сече од премиум Јапонски индукција закорави од не ' рѓосувачки челик потоа дијамант земјата за совршен финиш, овие дискови, не само што изгледаат одлично, но, исто така, нудат значително намалување на телесната тежина над стандард O. Ние секогаш имаат попуст или подарок за вториот купат клиенти кои ни даде позитивни повратни информации.
Увозни Давачки, Даноци И Давачки Кои Не Се Вклучени Во Точка Цена, Тоа Значи Шпедиција Ќе Наплаќаат Овие Надоместоци Од Вас, Ако Сакате Да Добиете Предмети
Превозот Време Како Што Се Следниве :
Можеби Ќе Има Некои Задоцнување, Како И Превозот На Компанијата Или Царината, Ќе Сакате Да Контактирате Со Нас Ако Задоцнување, Но Не За Да Го Отворите Disputs Како Тоа Не Е Наша Грешка
Кога Ќе Одберете Да Ја Објавите Од Експрес, Понекогаш Ние Ќе Ја Објавите Курир Кој Сте Го Одбрале, Бидејќи Ќе Има Некои Проблем Со Царинење На Царинската, И Можеби И За Време На Испорака Не Е Најбрз.
Ние покажа на превозот време на клиенти, па не е ни остави негативни повратни информации доколку вашиот пакет пристигна доцна, тоа е предизвикано од шпедиција. Р eminder : ве Молам, проверете го тоа внимателно, да бидете сигурни дека тоа е костим за вашата. Можеби Некои Разлика На Боја Како Светлина За Време На Снимањето. Спецификација : Секој производи ќе бидат проверени во многу добра состојба пред пакет. Одговара : XJ6-N Диверзија 600 (Голо Разновидност - Не ABS & ABS Модели - 20) 09-12
XJ6-N Диверзија Голи 13
XJ6-F Диверзија 600 (Full Обтекател Разновидност - Не ABS & ABS Модели - 1 CW) 10-13
XJ6-S Диверзија 600 (Врвот Обтекател Разновидност - Не ABS & ABS Модели - 36 C) 09-13
XJ6-СП 13
Не го Купите, Ако Не ги Потврди Можете Да Ги Користите, Само Прашајте Нè За Подетални Цртање за Да Проверите Дали Тие Се Фитинг
Вие Ќе Примите Објект Исто Како И Сликите.
Alipay е Prefered.
Не двоумете се да ни e-mail ако било какви прашања, ние ќе ви одговори во 12 часот.
Како нашите добри купувачот, ви посакувам може да ни даде позитивни повратни информации по добивање на нашите високо-квалитетни производи.
Враќање точка мора да биде во оригинална состојба, испрати на објектот се врати на адреса ние ви кажам.
Купувачите можат да бараат целосна наплата вклучува превозот цена или да го промените производи за слободни, ако ние објавено погрешно производи, пропуштени пакет со шпедиција , лош квалитет или производи се скршени за време на превозот(потребна е јасна слики од производи и пакувања).

Повеќе информации

Тип На Објект:
Сопирачките Дискови
Име На Модел:
GG13130310
Објектот Должина:
24cm
Објектот Ширина:
24cm
Објектот Висина:
0.5cm
Објектот Тежина:
1.2kg
Објектот Дијаметар:
24cm
Материјал Тип:
Челик
Бренд Име:
CAKEN