.

2000pcs машки десен агол материјал XH2.54 2pin 2.54 mm 2pins Конектор Води pin Насловот XH-AW XH-2AW Бесплатен превозот

2000pcs машки десен агол материјал XH2.54 2pin 2.54 mm 2pins Конектор Води pin Насловот XH-AW XH-2AW Бесплатен

DEN 946.56

Износ
Това е достапна


2000pcs машки десен агол материјал XH2.54 2pin 2.54 mm 2pins Конектор Води pin Насловот XH-AW XH-2 AW Бесплатен превозот

Повеќе информации

Бренд Име:
MCIGICM
Број На Модел На:
2.54 mm теренот конектор