.

HIPFANDI joggers Секојдневен Панталони Harem Панталони Мажите Црна Мода Грабеж Танц Капка Crotch Хип Хоп Пот Панталони Sweatpants За Мажи

HIPFANDI joggers Секојдневен Панталони Harem Панталони Мажите Црна Мода Грабеж Танц Капка Crotch Хип Хоп Пот

2005.92
DEN 1404.00 -30 %

Износ
Това е достапна


Повеќе информации

Големина:
M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Целосна Должина
Пол:
Мажи
Дебелина:
Midweight
Пред Стил:
Станот
Стил:
Хип Хоп
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Бренд Име:
HIPFANDI
Должина:
Full Length
Одговара Тип:
Лабава
Половината Тип:
Средината
Панталона Стил:
Harem Панталони
Затворање Тип:
Drawstring
Материјал:
Памук
Декорација:
Никој
Број На Модел На:
MM0476
Големина:
M L XL XXL
боја:
Црна