.

VIVILADY Мода Топла Слон Сакаат Коски Среќа Рогови Монистра Јаже Метал Завиткани Нараквици Жени Мажи Pulseras Hombre Додаток Подарок

VIVILADY Мода Топла Слон Сакаат Коски Среќа Рогови Монистра Јаже Метал Завиткани Нараквици Жени Мажи Pulseras

231.36
DEN 118.00 -49 %

Износ
Това е достапна


Материјал : цинк легура ,восок јаже,антички злато позлатен

Повеќе информации

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Материјал:
Смола
Бренд Име:
VIVILADY
Број На Модел На:
MB366
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Стил:
Тренди
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Поставување Тип:
Невидливи Поставување
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Животните
Пол:
Унисекс
Должина:
diameter
Компатибилност:
Никој
Функција:
Никој