.

FARLENA Црна Кожа Кристал Ѓердан Ѓердани Жените Кристал Широк Изјава Ѓердан Јака Мода Накит

FARLENA Црна Кожа Кристал Ѓердан Ѓердани Жените Кристал Широк Изјава Ѓердан Јака Мода Накит

DEN 191.52

Износ
Това е достапна


Повеќе информации

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
FARLENA
Број На Модел На:
NP026
Материјал:
Кристал
Обликотшема:
Круг
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Цинк Легура
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Стил:
Гроздобер
Пол:
Жените
Синџир Тип:
Фигаро Синџир