.

Топла продажба на воздухот мрежен кабел за брз приклучок конектор RJ45 XLR брз главата LP24 Водоотпорен воздух приклучоци и приклучоци 2 парчиња / многу

Топла продажба на воздухот мрежен кабел за брз приклучок конектор RJ45 XLR брз главата LP24 Водоотпорен воздух

DEN 2246.40

Износ
Това е достапна


Купувачи ве молиме забелешка : овој дел од LP24-RJ45 приклучок не е со кристално главата и кабел о!
Известување за промена, во декември 2014 година треба да се сертифицираат, компанијата има направено LP24 серија на производи Повеќе, Ако производот треба да биде сакате да ги замените, ве молиме да обрнете внимание на големината на пред и после промената, ви благодариме!

Повеќе информации

Бренд Име:
CALTSensoR
Број На Модел На:
LP24-RJ45
Потекло:
Шангај
Тип:
LP24 RJ45 Женски и машки конектор
Функција:
Истекување доказ за приклучок